KONST / Litografier / Färglitografi 12476591
nr 1247 6591
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/100. Motivet: 28x36 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:55:55
6/4 13:19:10
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg